800 173 322

Výrobky pro cukráře

Vážení obchodní přátelé, přinášíme Vám možnost, jak rozšířit stávající portfolio Vašich výrobků. Máme pro Vás připravenu celou řadu skvělých a originálních ingrediencí, které Vám pomohou získat nové zákazníky a udržet stávající. V naší nabídce naleznete jak klasické suroviny, tak i program Baker premium, který je zaměřen na moderní lehké cukrářské výrobky. Pokud ani v této rozšířené nabídce nenajdete patřičnou podporu pro své originální nápady, prosím, kontaktujte naše odborníky, kteří jsou připraveni vyvinout maximální úsilí pro Vaši spokojenost.

Aromata a barviva

Jedná se o jednoduché a známé užití základních potravinářských surovin. Arómata a barviva se užívají k ochucení a barevným úpravám těst, náplní, krémů a polev. K nejžádanějším v této oblasti již dlouhodobě patří aróma rumové a barvivo žluté. Oba produkty, jedno vůní druhé barvou, evokují pravé domácí výrobky, které jsou především žádané v ČR.

Polevy, čokolády, kakao

Naše nabídka je postavena na velmi kvalitních výrobcích firmy Franken, jde o výrobky které jsou určeny jak pro zpracování v klasické cukrářské výrobě , tak o polotovary s použitím rychlým či za studena. Nabízíme i ochucené varianty fondánu.

Dekorace

Nabízíme široké spektrum ozdobných prvků, které mají všestranné použití při přípravě cukrářských výrobků. mezi neprodávanější výrobky patří alginátové ovoce a barevná rýže.

Kompoty

Jednoznačně nezastupitelnou roli snad ve všech kuchyních světa má ovoce. V České republice tomu není jinak. Kompoty jsou důstojnou náhradou za čerstvé či mražené ovoce a ve výrobě jsou oblíbené zejména pro svoji stabilitu. V mnoha výrobcích slouží jako surovina určující chuť a vzhled.

Marcipán

Naše společnost má tu čest být výhradním distributorem značky Odense, jednoho z největších výrobců marcipánu a marcipánových hmot na světě. Výrobky firmy Odenze se používají jak k dekoracím tak výrobě náplní či zákusků. Marcipán je vyráběn skutečně z mandlí a meruňkových jader, což následně určuje jeho kvalitu a zaručuje jeho optimální vlastnosti: vůni, elastičnost a schopnost dlouho nevyschnout.

Sušené mléko, šlehačka, krémy

Základní suroviny především v cukrářské výrobě. Svým využitím ale zasahují jak do segmentu pekařské výroby tak do výroby Gastro. Kvalita těchto surovin značně ovlivňuje kvalitu a vnímání finálních produktů jak v oblasti vzhledu tak v oblasti chutí.

Náplně na mléčné bázi a na ovocné bázi

Pro usnadnění Vaší práce přichází naše firma s originálními druhy hotových či polotovarových náplní. Náplně jsou dle požadavku na bázi mléčné či ovocné, termostabilní či zpracovatelné za studena. Nabízíme celou řadu příchutí, které jsme schopni nastavit dle požadavku zákazníka.

Džem, ovocná směs

Běžně užívané ovocné náplně do klasických i komerčních výrobků.

Směs - jemné pečivo

Směsi jsou určeny pro zjednodušení Vaší práce. Mají ji zrychlit a usnadnit, případně pomoci s volbou vhodné doplňkové činnosti na závěr výroby.

Suché plody

Běžně užívané suroviny (sušené exotické ovoce) mají dnes výraznou úlohu v naší gastronomii ale i ve všech oblastech potravinářství.

Pomůcky

Zde najdete technické pomůcky provázející profesní život všech, kteří pracují v potravinářském provoze.

Pro domácnosti

Pro pekaře a cukráře

© Všechna práva vyhrazena KaKa CZ s.r.o. - tuky