800 173 322

Volná pracovní místa

Jsme menší česká potravinářská společnost patřící do norského nadnárodního koncernu Orkla Food Ingredience, který je předním dodavatelem značkových potravinářských produktů do maloobchodu a koncepčních řešení – nabídka zboží i služeb - pro pekárenský trh. Do stejné skupiny patří v České republice také společnosti Vitana a Hamé.

Stavíme nejen na lokálních zkušenostech získaných dlouholetým působením na trhu, ale také na know-how naší mateřské firmy a sesterských společností ze Skandinávie a dalších evropských zemí.

Uvědomujeme si, že za úspěchem společnosti stojí především práce našich zaměstnanců. Jedině tak dosáhneme našeho společného cíle, kterým jsou spokojení odběratelé, jimž nabízíme široký sortiment surovin té nejvyšší kvality i perfektní zákaznický servis.

Máme jednoduchou organizační strukturu, nesvazují nás složité interní procesy a proto mají všichni zaměstnanci možnost naplno projevit své profesní i osobní kvality.

 


Akutálně hledáme nové kolegy/ně na tyto pozice:


Obchod:

 

Logistika a sklad:


 


Neodpovídá žádná pozice Vašim zkušenostem, ale rádi byste pro nás pracovali? 
Zašlete svůj profesní životopis Kateřině Brychnáčové na email: info@kaka-cz.cz. Budeme Vás kontaktovat zpět a rádi se s Vámi pobavíme o možnostech uplatnění Vašich zkušeností a dovedností u nás ve společnosti i o Vašem dalším profesním směřování. 


Pro domácnosti

Pro pekaře a cukráře

© Všechna práva vyhrazena KaKa CZ s.r.o. - tuky