800 173 322

O společnosti

Naše mise: Kåkå CZ s.r.o. je spolehlivý partner pro pekaře a cukráře v České republice.

Společnost KåKå CZ s.r.o. (výslovnost „koko“, neboť slovo pochází ze švédštiny) patří k nejvýznamnějším dodavatelům rostlinných tuků (značky Favorit, Accento), pekařských směsí, zlepšujících přípravků a ostatních surovin jako jsou čokolády, fondány, polevy, marcipán, ovocné směsi, džemy, náplně a mnoho dalších. Nabízíme kompletní portfolio surovin pro výrobu pekařských a cukrářských výrobků. O Vaši každodenní potřebu a nabídku šitou na míru se postará tým obchodních zástupců v jednotlivých regionech Čech i Moravy.

Součástí našich služeb je nejen prodej výrobků, ale i předání zkušeností získaných dlouholetou spoluprácí s předními pekařskými a cukrářskými provozy z celé Evropy. Nabízíme okamžitou technologickou podporu a pomoc zajištěnou našimi zkušenými technology.
Obraťte se na nás nejen pro řešení Vašich výrobních problémů, ale i pro podporu při vývoji nových výrobků či inovaci Vašeho sortimentu.

Logistické zázemí naší společnosti tvoří sklad v Kněževsi u Prahy v celkové rozloze 2.500 m2 s kapacitou 2.600 paletových míst a s teplotním režimem od +2°C do +20°C. Naše prostory splňují požadavky moderního skladu a přísná kritéria skladového hospodářství, které garantujeme certifikaci pro skladování a dopravu potravin IFS LOGISTIC, kterou jsme získali v již roce 2011 a každoročně úspěšně obhajujeme.

Společnost Kåkå CZ je 100% dceřinou společností KåKå Sweden a stejně jako mnoho dalších potravinářských společností po celé Evropě součástí skandinávského holdingu Orkla Food Ingredience . Tato přední světová potravinářská společnost přenáší své skandinávské standardy kvality na řadu vlastních výrobních závodů i distribučních společností. Oblastní hlavního zájmu společnosti jsou pekařské a cukrářské provozy v celé Evropě.  Prostřednictvím společnosti KåKå CZ s.r.o můžete zakoupit širokou škálu výrobků od sesterských firem i od obchodních partnerů.

Distribujeme až k Vám z našich výrobních závodů:

Belusa Foods VMG
 
Slovensko Dánsko Litva Dánsko, Portugalsko, Polsko Holandsko
   
 
   
Dánsko Dánsko      
         
         

Napsali o nás

Pro domácnosti

Pro pekaře a cukráře

© Všechna práva vyhrazena KaKa CZ s.r.o. - tuky