800 173 322

Volná pracovní místa

Jsme menší česká potravinářská společnost patřící do norského nadnárodního koncernu Orkla ASA, který je předním dodavatelem značkového spotřebního zboží pro maloobchod a koncepčních řešení v sektoru potravin pro out of home a pekárenský trh. Do stejné skupiny patří také společnosti Vitana a Hamé.

http://www.orkla.com/About-Orkla/Orkla-Food-Ingredients

Uvědomujeme si, že za úspěchem společnosti stojí usilovná práce všech našich zaměstnanců. Naším společným cílem jsou spokojení odběratelé, kterým nabízíme široký sortiment surovin té nejvyšší kvality i perfektní zákaznický servis. 

Máme jednoduchou organizační strukturu, nesvazují nás složité interní procesy a VŠICHNI zaměstnanci mají možnost naplno ukázat své profesní i osobní kvality.


Akutálně hledáme nové kolegy/ně na tyto pozice:


Obchod:

 

Logistika a sklad:


 


Neodpovídá žádná pozice Vašim zkušenostem, ale rádi byste pro nás pracovali? 

Zašlete svůj profesní životopis Daně Vyskočilové, naší personální konzultantce, na email:  vyskocilova@externi-personalista.cz , nebo jí kdykoliv zavolejte na telefonní číslo 732 31 80 88. Dana se s Vámi ráda pobaví o možnostech uplatnění Vašich zkušeností a dovedností u nás ve společnosti i o Vašem dalším profesním směřování. 


Napsali o nás

Pro domácnosti

Pro pekaře a cukráře

© Všechna práva vyhrazena KaKa CZ s.r.o. - margaríny, tuky

Návrh a propagace internetových prezentací