800 173 322

O společnosti

Společnost KåKå CZ s.r.o. (vyslovujte prosím „koko“, neboť slovo pochází ze švédštiny) patří k nejvýznamnějším dodavatelům margarínů a rostlinných tuků pro pekaře a cukráře, ale také pro domácnosti na českém trhu. Zákazníkům nabízíme naše výrobky pod značkami Favorit, Accento, Alfa, Stella k namazání, Stella extra, Omega, Omega na polevy Ceres soft a Iva Kromě tuků dodáváme na český trh i další suroviny pro pekaře a cukráře jako jsou: čerstvé a sušené droždí; pekařské směsi a zlepšující přípravky; čokolády, fondány, polevy, marcipán, ovocné směsi, džemy a náplně a mnoho dalších produktů.
Logistické zázemí naší společnosti disponuje skladem v Kněževsi u Prahy v celkové rozloze 2.500 m2 s kapacitou 2.600 paletových míst s teplotním režimem od +2ºC do +20ºC. Naše sklady splňují požadavky moderního skladu a přísná kritéria pro skladové hospodářství, které garantujeme certifikaci pro skladování a dopravu potravin IFS LOGISTIC, kterou jsme získali v již roce 2011 a každoročně obhajujeme pro udržení nastavení laťky kvalitního dodavatele.
Společnost Kåkå CZ je 100% dceřinou společností KåKå Sweden (www.kaka.se) a stejně jako mnoho dalších společností po celé Evropě dceřinou firmou mezinárodního holdingu Orkla Food Ingredience. Skandinávský holding Orkla (www.orkla.com) a jeho divize OFI působí na světovém trhu již několik desítek let. A pod svou záštitou skandinávské kvality má výrobní závody i distribuční společnosti. Prioritně se zabývá oblastí pro pekařské a cukrářské provozy v celé Evropě. KåKå CZ nabízí široké spektrum jak ze sesterských výrobních závodů, tak i od obchodních partnerů.

Distribujeme až k Vám z našich výrobních závodů:

Belusa Foods  
Slovensko Dánsko Litva Dánsko, Portugalsko, Polsko Holandsko
         
Dánsko Dánsko      
         
         

Rádi vám předáme zkušenosti získané dlouholetou spoluprácí s pekařskými a cukrářskými provozy z celé Evropy. Nabízíme okamžitou technologickou podporu a pomoc zajištěnou našimi zkušenými technology.
Obraťte se na nás pro řešení Vašich výrobních problémů, vývoj a inovaci nových výrobků. Nabízíme kompletní portfolio surovin pro výrobu pekařských a cukrářských výrobků. O Vaši každodenní potřebu a nabídku šitou na míru se postarají naši obchodní zástupci v jednotlivých regionech Čech i Moravy. Kåkå CZ je spolehlivý partner pro pekaře a cukráře v české republice.

Napsali o nás

Pro domácnosti

Pro pekaře a cukráře

© Všechna práva vyhrazena KaKa CZ s.r.o. - margaríny, tuky

Návrh a propagace internetových prezentací